RSS

Přihlásit se

Jevíčko
17. 2. 2019, 22.52
Czysto
Czysto
3°C
aktualne ciśnienie: 1030 mb
wilgotność: 84%
prędkość wiatru: 0 m/s SW
wschód słońca: 7.00
zachód słońca: 17.15
 

Biskupické rekord

Certifikát k rekordu

Vítěz soutěže Vesnice roku – Modrá stuha

Modrá stuha Vesnice roku 2010

Odkazy

  • Czechpoint – úřady na dlani
  • Elektronický portál územních samospráv
  • Linka důvěry
  • Města a obce online
  • Portál Evropské unie
  • Portál Regionálních Informačních Servisů
  • Portál veřejné správy České republiky
  • Turistický portál Východních Čech

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Pro školní rok 2018/2019 máme v naší MŠ stále volná místa. Pro bližší informace kontaktujte ředitelku na telefoním čísle 776 583 015.

Seznam přijatých uchazečů

Hurá do školky!

Mateřská škola Biskupice, okres Svitavy zve děti k zápisu do MŠ na školní rok 2018/2019 ve čtvrtek 10.5.2018 v době od 16,00 do 17,00 hodin.

krtek_a_kamaradi

K zápisu je potřeba donést rodný list dítěte a lékařsky potvrzenou Žádost k přijetí dítěte do MŠ, kterou si můžete vyzvedávat v MŠ Biskupice, či stáhnout ze stránek školy. (V sekci Přijímání dětí)

 

Mateřská škola získala finanční prostředky na vhodné personální zabezpečení provozu pro dvouleté děti a to od 1. září 2017.

Více se dozvíte v níže uvedeném odkazu.

MŠ dotace chůva

 

Další úspěšná dotace

V minulosti naše vesnická školka získala nemalé finanční prostředky z evropských fondů. Jeden grant byl zaměřen na modernizaci prostor ve třídách, další na vzdělávání pedagogů. Na podzim loňského roku jsme sepsali a zažádali o poskytnutí dalších financí. Tentokrát dotaci udělovalo Ministerstvo školství a jednalo se o program zaměřený na rozvoj logopedické prevence, tedy na podporu řečových dovedností dětí. Náš projekt byl úspěšně schválen a nám budou v letošním roce poskytnuty finanční prostředky na moderní logopedické pomůcky.

Cílem projektu je snaha předcházet vzniku řečových vad už od nejútlejšího věku, podporovat správný řečový projev dětí a zvýšit kvalitu předškolního vzdělávání. Díky schválené dotaci můžeme zakoupit moderní logopedické pomůcky, jako jsou tablety, výukové počítačové programy, logopedické publikace či pomůcky na dechová cvičení.

Je všeobecně známé, že se vady výslovnosti vyskytují u mnoha dětí. Logopedická prevence je součástí výchovně vzdělávací práce s dětmi v mateřských školách, ale za správný řečový vývoj dítěte zodpovídají rodiče. Přesto chceme dětem i rodičům co nejvíce pomáhat, aby ty nejzávažnější problémy v oblasti řeči, byly u dětí vyřešeny před nástupem do základní školy.

15. února 2016

 

 

1 571 zobrazení