RSS

Přihlásit se

Změna úředních hodin

Od 1.9. 2019 do odvolání se z organizačních důvodů mění úřední hodiny OÚ Biskupice, a to :

úterý: 8.00 – 11.00
12.00 – 15.00

středa: 8.00 – 11.00
12.00 – 15.30

Děkujeme za pochopení.

Biskupické rekord

Certifikát k rekordu

Vítěz soutěže Vesnice roku – Modrá stuha

Modrá stuha Vesnice roku 2010

Odkazy

  • Czechpoint – úřady na dlani
  • Elektronický portál územních samospráv
  • Linka důvěry
  • Města a obce online
  • Portál Evropské unie
  • Portál Regionálních Informačních Servisů
  • Portál veřejné správy České republiky
  • Turistický portál Východních Čech

Tábor 2014

Autor wolf ~ Srpen 27th, 2014

První srpnový víkend proběhl v areálu Střelnice již VIII. víkendový pobyt pro děti. Zúčastnilo se ho na pět desítek dětí z Biskupic a blízkého okolí. Oproti loňským ročníkům nám počasí moc nepřálo, v den nástupu táborníků nám pršelo, takže jsme museli volit „mokrou“ variantu a děti jsme ubytovali v budově Střelnice, hrály se deskové a poznávací hry. Následující dny se počasí už umoudřilo a tábor mohl fungovat na plné obrátky. A jak tábor probíhal? Zeptali jsme se dětí :

Moc se mi líbil karneval a hry s ním spojené. Také se mi líbil bazén a střelba ze vzduchovky, rybičky, obrázky z přírodních materiálů a výlety do lesa (keš atd.). Nelíbil se mi budíček – byl moc tichý (neslyšela jsem ho a málem zaspala).
Anna Ševčíková

 Mě se líbilo tancování a hry v lese, obědy tady mají výborné, mají to tady pěkné a vedoucí jsou tady hodný, kluci a holky jsou na mě hodný a už mám kamarádky, hraju si s něma, no prostě to tady je fajn.
Ester Gluchová

Líbila se mi jízda na koních, ukázka s dravci, přehlídka psů, karneval a hry, pokřiky všech barev, procházky do lesa, pohádky před spaním, písničky a Javořičské jeskyně.
Verunka Pazdírková

Hlavní vedoucí pobytu Eda Jeniš děkuje všem vedoucím za trpělivost s dětmi a ochotu spolupracovat – Jana Macková, Jana Jenišová, Jitka Foretová, Helena Neuerová, Pavel Foret, Daniel Slouka, Jiří Živný, Zdeněk Nečas, Jaroslav Mlčoch. Dále děkujeme kuchařkám, které se o nás po celý pobyt vzorně staraly, především paní Zdeně Šebkové, Jaroslavě Horákové, Romaně Honzírkové, Nikole Pospíšilové a všem, kteří přiložili ruku k dílu, aby se tento pobyt mohl uskutečnit. Děkujem paní Heleně Neuerové, která vzorně plnila roli zdravotnice. Dále děkujeme panu Milanovi Foretovi a panu Františkovi Trbuškovi za poskytnutí prostoru, za nově zbudovanou koupelnu, sprchy a záchody, za pitnou vodu, elektřinu a hlavně za to, že se o areál Střelnice starají, všem maminkám, které napekly buchty, paní Zechové, prodavačkám v místní samoobsluze za skvělou spolupráci, hasičům z Jevíčka. Děkujeme spolupořadateli a hlavnímu sponzorovi tábora obci Biskupice, sponzorům Rabbit Trhový Štěpánov a.s., Armaturka Vranová Lhota a.s., Mechanika Prostějov, Stihl Konice, S-Cart Jevíčko, vedoucí prodejny Penny Market Jevíčko, Ergo Chornice s.r.o., Granit parts, Nekvinda – zemědělská technika a.s. Svitavy, Marie Uhlířová – lesní statek Šubířov, Šumberová Marie, Eduard Školoud ZOO Jihlava.

Dětem děkujeme za hojnou účast a těšíme se na příští rok!

 

za AVZO Biskupice Jana Jenišová

Odejít a odpovědět